Дазім 80

Фунгіциди

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина карбендазим
Концентрація діючої речовини

800 г/кг

Хімічний клас

бензимідазоли


Препаративна форма

ВГ

Заявник

ДВА Агро ГмбХ

Термін реєстрації

31.12.2025

Додаткова інформація про Фунгіциди Дазім 80

карбендазим

Дазім 80 ВГ — лікувальний та  профілактичний фунгіцид проти грибкових хвороб озимої пшениці, ярого ячменю та цукрового буряку протягом всього періоду вегетації. Висока концентрація діючої речовини (800 г/кг) дає можливість надійно контролювати хвороби, використовуючи менші норми.

Контроль розвитку фітопатогенів здійснюється за рахунок діючої речовини, карбендазиму, що  має контактно-системні властивості, швидко проникає та транслокується в усі частини рослини, блокує процеси ділення ядер грибів, затримує проростання їх спор, скорочує ріст міцелію та утворює здуття на гіфах. Варте уваги те, що фунгіцид проявляє високу біологічну активність і застосовується як профілактично, так і з лікувальною метою, призупиняючи розвиток тих збудників, які вже проникли в рослину, а завдяки відсутності фітотоксичності препарат можна застосовувати при вирощуванні зернових та цукрового буряку у різних кліматичних зонах.

Дазім 80 ВГ має широкий спектр дії і застосовується на зернових культурах проти збудників борошнистої роси грибів (Erysiphe graminis), септоріозів (Septoria spp.), сітчастої плямистості (Drechlera teres), темно-бурої плямистості (Drechslera sorokiniana), піренофорозу (Pyrenophora tritici-repentis (Died.)) та на цукрових буряках проти церкоспорозу (Cercospora beticola Sacc.).

Сумісність:

За необхідності фунгіцид Дазім 80 ВГ можна поєднувати з більшістю пестицидів і агрохімікатів, що не мають лужної реакції. Однак, в кожному окремому випадку необхідна попередня перевірка на сумісність.

Загальні рекомендації:

- Препарат слід застосовувати при перших проявах ознак хвороб. Оптимальний термін застосування: зернові колосові культури – від початку фази кущення до періоду формування другого вузла на стеблі; цукровий буряк – впродовж всієї вегетації.
- Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 200-300 л/га для внесення польовими агрегатами, в залежності від їх типу.
- Робочий розчин необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання.- Готовий робочий розчин необхідно використати впродовж кількох годин після приготування.

Інструкція до препарату Дазім 80

пшениця озима

Об'єкт, проти якого обробляється

борошниста роса, піренофороз, септоріоз

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,3

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації

ячмінь ярий

Об'єкт, проти якого обробляється

борошниста роса, плямистості листя

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,3

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації

буряки цукрові

Об'єкт, проти якого обробляється

церкоспороз

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,2-0,25

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації