Азимут

Фунгіциди

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина тебуконазол
тріадимефон
Концентрація діючої речовини

125+100 г/л

Хімічний клас

триазоли


Препаративна форма

КЕ

Виробник

Франдеса

Заявник

Франдеса

Термін реєстрації

31.12.2016

Купити препарат Азимут можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дня.

Ціна 580грн/л
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 10 л.

Ціна 418грн/л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Фунгіциди Азимут

 

Характеристики фунгіциду Азимут

Після обприскування препарат швидко (протягом 1-2 годин) поглинається листям і далі переміщається по всій рослині. Діючі речовини препарату — тебуконазол і триадимефон відносяться до хімічного класу триазолів, діють системно, здійснюють профілактичну та лікувальну дії. Тебуконазол пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин грибів — збудників хвороб, що призводить до їх загибелі. Триадимефон інгібує процеси поділу ядра і клітин фітопатогенів, в результаті чого пригнічується і порушується ріст міцелію, призупиняється спороутворення.

Швидкість впливу, період захисної дії

Швидко проникає в рослини, тому ефективність гарантована навіть у разі можливої зливи через 1-2 години після обприскування. Зберігає свою ефективність протягом 4-6 тижнів.

Рекомендації до застосування фунгіциду Азимут

Азимут застосовується на посівах зернових колосових культур профілактично при загрозі розповсюдження хвороби, або ж, з лікувальною ціллю, при прояві перших ознак хвороби. Для захисту озимої пшениці від фузаріозу колосу рекомендується проводити обробку в період кінця колосіння — початку цвітіння, від септоріозу листя і колосу — в фази появи прапорцевого листка - початку колосіння. Обприскування рослин рекомендується проводити в суху, безвітряну погоду, бажано вранці або ввечері. Робочий розчин повинен бути використаний безпосередньо після приготування. Витрата робочого розчину - 200-300 л/га в залежності від фази розвитку культури. Терміни виходу людей на оброблені площі при проведені ручних робіт — 7 днів, механізованих — 3 дні. Тривалість захисної дії: при проведенні обробок препаратом в оптимальні строки — 3-4 тижні.

Інструкція до препарату Азимут

пшениця озима

Об'єкт, проти якого обробляється

борошниста роса, септоріоз листя, фузаріоз

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,75 - 1.0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації