Алмаз 100

фунгіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина пенконазол
Концентрація діючої речовини

100 г/л

Хімічний клас

триазоли


Препаративна форма

КЕ

Виробник

Нетрус Лтд

Заявник

Петерс енд Бург Кфт.

Термін реєстрації

31.12.2020

Купити препарат Алмаз 100 можна у наступних дистриб'юторів

Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

Упаковка ємністю 1 л

Ціна 556грн/л
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

Опт і в роздріб.

Ціна 648грн/л
Зв'язатись
Умови

Ціна 788грн/л
Зв'язатись

Додаткова інформація про фунгіцид Алмаз 100

 

Механізм дії фунгіциду Алмаз 100

Діюча речовина пенконазол має системну дію. Проникаючи в рослину, швидко розноситься по ній, блокуючи синтез ергостеролу в мембранах клітин патогену. Препарат захищає від первинної інфекції на початку вегетації і забезпечує надійний захист від вторинної інфекції протягом усієї вегетації.

Характеристика та переваги

Високоефективний захист від ураження збудниками борошнистої роси, особливо на етапі знищення первинної інфекції. Системний характер дії сприяє захисту всіх частин рослини від ураження збудником борошнистої роси. Препарат Алмаз 100 має лікувальні властивості, що дозволяє усунути негативний вплив патогена на культурні рослини, навіть якщо ураження вже відбулося. Швидко поглинається рослинами та стійкий до змивання дощем.

Ефективність дії препарату не залежить від погодних умов. Низька норма витрати препарату забезпечує мінімальне хімічне навантаження на 1 га посівної площі. Сумісність з іншими пестицидами дозволяє застосовувати препарат Алмаз 100 в комплексних системах захисту сільськогосподарських культур.

Рекомендації щодо застосування

Препарат вносять наземним обприскуванням. Максимальна ефективність спостерігається при застосуванні препарату профілактично, коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню збудника, або при появі перших ознак захворювання. При цьому препарат рекомендовано застосовувати з мінімальними нормами витрати. У роки епіфітотій та при появі перших ознак ураження рослин препарат слід застосовувати з максимальними нормами витрат. Інтервал між обробками — 10–14 днів.

Приготування робочого розчину

Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об’єму, включають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. Норма витрати робочої рідини становить: для виноградників — 500–1000 л/га ; для яблуні — 800–1000 л/га.

Інструкція до препарату Алмаз 100

яблуня

Об'єкт, проти якого обробляється

борошниста роса

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,3-0,4

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації

виноград

Об'єкт, проти якого обробляється

оїдіум

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,15-0,25

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації