ГоловнаПестицидиФунгіцидиГрінфорт КТ 170

Грінфорт КТ 170

Фунгіциди

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина карбоксин
тирам
Концентрація діючої речовини

170 г/л+170 г/л

Хімічний клас

аніліди


дитіокарбамати


Препаративна форма

ТН

Заявник

Украгроком

Термін реєстрації

31.12.2020

Купити препарат Грінфорт КТ 170 можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Об`єм каністри 5 л


Ціна 241грн/л
Зв'язатись
Умови

Безкоштовна доставка. Об'єм каністри 5 л

Ціна 344грн/л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Грінфорт КТ 170

Високоефективний контактно-системний протруйник насіння зернових колосових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

Характеристика фунгіциду Грінфорт КТ 170

Карбоксин – це системний фунгіцид, який абсорбується в тканини зернини та проростка захищаючи його як від патогенів, що знаходяться на поверхні зернини, так і від патогенів, які можуть знаходитися всередині неї. Карбоксин добре зарекомендував себе як один з найбільш ефективних системних фунгіцидів для боротьби проти летючої сажки та інших подібних захворювань, збудники яких переносяться під час цвітіння і знаходяться всередині рослини у стані спокою до початку проростання. Карбоксин також ефективно діє проти широкого спектру збудників, які передаються поверхневим шляхом (тверда сажка, Phoma) і через ґрунт (Rhizocionia).

Тирам – это контактный фунгицид широкого спектра действия, который контролирует патогены, находящиеся на поверхности семян и в почве. Путем диффузии в грунт на короткое расстояние вокруг обработанного зернышка тирам образует в почве защитную зону, которая служит защитным барьером от грибковой инфекции и защищает семена и проросток от гнилей.

Особливості застосування фунгіциду Грінфорт КТ 170

Можливе використання препарату при температурі повітря +20С за умови дотримання технології використання. Для протруєння однієї тонни насіння необхідно до 7 — 8 л води додати 2,5 — 3,0 л препарату. Використовувати тільки якісне насіння, яке краще обробляти безпосередньо перед посівом. Насіннєвий матеріал перед протруєнням має бути відкаліброваним, звільненим від домішок.

Під час обробки насіння протруйник можна застосовувати сумісно або послідовно з іншими препаратами інсектицидної та стимулюючої дії. Проте в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність.

Інструкція до препарату Грінфорт КТ 170

зернові колосові

Об'єкт, проти якого обробляється

борошниста роса, кореневі гнилі, сажкові хвороби, хвороби листя

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,5-3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Передпосівна обробка насіння