Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту ЗЕРЕБРА АГРО (Агрохімія-Новосергіївка)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

500 мг/л+100 мг/л


Препаративна форма

в. р.


Хімічний клас

біопрепарати


Термін реєстрації

31.12.2026


Додаткова інформація про Регулятор росту ЗЕРЕБРА АГРО

ПЕРЕВАГИ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

  • Посилення енергії проростання і підвищення схожості насіння.
  • Вирівняність сходів.
  • Активація розвитку кореневої системи.
  • Продуктивний зростання і розвиток вегетативної маси рослин.
  • Ефективне стримування розвитку грибів і бактерій.
  • Зміцнення імунної системи рослини і зниження стресу.
  • Підвищення якості продукції.
  • Надбавка врожайності до 35%.

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Механізм дії препарату Зеребра Агро заснований на ростостимулюючі, фунгіцидну, синергетичному ефекти. Природа цих ефектів полягає в здатності діючих речовин - колоїдного срібла і активують полімерних добавок - формувати у рослини неспецифічну, системну, довготривалу стійкість до грибів і бактерій, а також стимулювати ростові і біологічні процеси, що сприятливо позначається на підвищенні врожайності і якості продукції.

Ростостимулирующий ефект полягає в зниженні негативного впливу патогенної мікрофлори, стимулюванні відновлювальних процесів і поліпшення енергетичного обміну в рослинних тканинах, а також включення природних захисних функцій самого рослини.
Фунгіцидний ефект полягає в інгібуванні і частковому знищенні патогенної мікрофлори. Основна заслуга в цьому належить колоїдному сріблу - природному антисептику, що входить до складу препарату. Наночастки срібла піддаються повільному окислювальному розчиненню в безпосередній близькості від бактерій і грибів, викликаючи загибель патогенів шляхом порушення проникності клітинної мембрани і метаболізму мікробної клітини. Особливо варто відзначити інгібування бактеріозів, проти яких відомі засоби захисту рослин працюють слабо.
Синергетичний ефект полягає в посиленні та пролонгації дії хімічних фунгіцидів: застосування стимулятора росту Зеребра Агро дозволяє скорочувати норму витрати хімічних фунгіцидів до нижньої межі, рекомендованого регламентом, при цьому зберігаючи ефективність придушення шкідливих об'єктів, так само як і при максимальній нормі витрати препарату.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Препарат Зеребра Агро починає впливати відразу після обробки.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Препарат Зеребра Агро сумісний з пестицидами, в т.ч. іншими регуляторами росту рослин, а також з однокомпонентними і комплексними мінеральними макро- і мікродобривами. Однак в кожному конкретному випадку необхідна попередня перевірка на фізико-хімічну сумісність змішуються компонентів.

ФІТОТОКСИЧНІСТЬ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

При використанні зазначених концентрацій і пропонованому способі обробки препарат Зеребра Агро на зазначених в регламенті застосування рослинах фітотоксичністю не володіє.

Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати