Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Інсектицид Садівник БТ (Океан Інвест)

інсектицид

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

150 г/л, 50 г/л


Препаративна форма

КС


Хімічний клас

неонікотиноїди, синтетичні піретроїди


Заявник

Океан Інвест


Виробник

Океан Інвест


Додаткова інформація про інсектицид Садівник БТ

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ІНСЕКТИЦИДУ САДІВНИК БТ

Сумісний з іншими засобами захисту рослин та добривами, які мають нейтральну реакцію, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ІНСЕКТИЦИДУ

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємності з препаратом ретельно збовтати. Необхідну розрахункову кількість препарату залити в заповнений водою на 1/З бак обприскувача при постійному перемішуванні. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака.

Ретельно розмішати. Робочий розчин використати в день його приготування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ІНСЕКТИЦИДУ САДІВНИК БТ

Інсектицид має чітко виражену контактно-системну дію. Механізм подвійної дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що сприяє його швидку загибель. Поєднання несистемного інсектициду, що має сильну контактну, кишкову та тривалу залишкову дію, з високоефективним контактно-шлунковим інсектицидом системної дії наділяє препарат новим ступенем активності у боротьбі з основними стадіями усього комплексу шкідників багатьох культур. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

СПЕКТР ДІЇ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ

Садівник забезпечує надзвичайно тривалий захист. Діюча речовина не втрачає біологічну ефективність при застосуванні в умовах підвищених температур та високої сонячної інсоляції, що дозволяє проводити обробку в будь-який зручний час. Препарат має широкий спектр інсектицидної дії, знищує комплекс основних шкідників таких, як білокрилки, довгоносики, клопи, листоїди, мінери, терміти, саранові, щитівки та інші. Для досягання максимальної ефективності дії ДіХлор необхідно наносити рівномірно на листову поверхню без стікання. Найбільша ефективність препарату при температурі повітря 15-25С. Обробку доцільно починати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості (залежно від виду фітофага). Інсектицид токсичний для бджіл. Не можна проводити обприскування в період цвітіння.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ІНСЕКТИЦИДУ

польові культури — 200-300 л/га, сади та виноградники — 800-1000 л/га.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ІНСЕКТИЦИДУ

Класифікація ВООЗ — 2 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт – 4 доби, для ручних – 10 діб після обробки.

ПЕРЕВАГИ ІНСЕКТИЦИДУ

  • унікальна препаративна форма, яка робить препарат більш ефективним в порівнянні з іншими інсектицидами;
  • інсектицид широкого спектру дії;
  • відсутність фіто токсичності для культури;
  • яскраво виражена швидка початкова дія та подовжена захисна післядія;
  • відсутність резистентності в шкідників завдяки новому механізму дії;
  • захист молодих пагонів та листя, які відростають вже після обробітку завдяки підвищеної системної дії;
  • низька норма витрати;
  • низькотоксичний для людей та безпечний для навколишнього середовища.