Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гліф БТ (Океан Інвест)

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

480 г/л


Препаративна форма

РК


Хімічний клас

похідні гліцину


Заявник

Океан Інвест


Виробник

Океан Інвест


Термін реєстрації

31.12.2025


Додаткова інформація про Гліф БТ

Системний гербіцид суцільної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур'янів.

Переваги гербіциду Гліф БТ

  • відсутня післядія на наступні культури в сівозміні;
  • не накопичується в об’єктах природного навколишнього се­редовища;
  • швидка дія гербіциду;
  • широке технологічне застосування в фазі культури від 4 до 10 листків;
  • використання в широкому діапазоні температури та волого­сті повітря.

Особливості застосування гербіциду Гліф БТ

Надійність препарату проявляється у вигляді стабільного гербіцидного ефекту. Препарат характерізується низьким рівнем піноутворюючої здатності при приготуванні робочого розчину. Ця властивість  актуальна при використанні препарату методом малооб'ємного обприскування, особливо під час авіаційного внесення.

Препарат збовтати, потім потрібну кількість Гліф БТ розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Розчин використати в день його приготування, оскільки з часом втрачаються властивості препарату щодо ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Не проводити обприскування за 2-3 години до або після випадання опадів.

Обприскування необхідно проводити на початку інтенсивного росту бур'янів. Важливо, щоб на них було достатньо листя для швидкого поглинання препарату. Обприскування однорічних бур'янів проводиться у фазі 4-6 листків , багаторічних - при висоті до 15 см. Не рекомендується впродовж 14 днів до або після застосування Гліф БТ проводити міжрядний обробіток ґрунту.

Повна загибель бур'янів спостерігається через 14-21 днів після обприскування в залежності від виду бур'яна та його фази на момент обробки, погодних умов.

Максимальна кратність обробок за сезон – 1-2 (за необхідності). Інтервал між обробками: при повторному відростанні бур’янів. Терміну вичікування від часу обробки до збирання урожаю культур не потребує.

Інструкція до препарату Гліф БТ

поля призначені під посів (посадку) с/г культур

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни, багаторічні злакові бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2-3

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування вегетуючих бур'янів весною, за 2 тижні до висівання (до обприскування виключити всі механічні обробітки ґрунту, крім ранньовесняного закриття вологи) та за 7-10 днів до появи сходів культури