Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Фунгіцид Імпакт Т (Кемінова А/С)

фунгіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

флутріафол
тебуконазол


Концентрація діючої речовини

75+225 г/л


Препаративна форма

к.с.


Хімічний клас

триазоли, триазини


Заявник

Кемінова А/С


Виробник

Кемінова А/С


Термін реєстрації

31.12.2018


Купити препарат Імпакт Т можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про фунгіцид Імпакт Т

Відсутність фіксованих сівозмін поряд з нестабільністю природно-кліматичних умов призводять до зростання патогенних факторів, що негативно впливають на розвиток культур. Такі умови вимагають від аграріїв більшої винахідливості у боротьбі зі шкодочинними мікроорганізмами. І саме для таких ситуацій, а також в якості приоритетного препарату для захисту нових культур, компанія Кемінова АС розробила новітній високоефективний двокомпонентний фунгіцид  -  Імпакт Т, к.с.
 
 Імпакт Т, к.с. вдало поєднує дві діючі речовини з групи триазолів, які мають різні системні властивості та спектри дії. Завдяки цьому препарат здатний забезпечити найбільш ефективний захист культури.
 
 
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ Т НА РІПАКУ ВОСЕНИ


 •  Використання Імпакту Т на посівах ріпаку не тільки регулює його розвиток восени, а й гарантує повний контроль над найбільш поширеними і шкодо чинними хворобами такими як альтернаріоз, циліндроспороз та чорна ніжка.
 • При використанні на ріпаку восениІмпакт Т, к.с. стримує переростання рослин. В той же час, на біохімічному рівні препарат прискорює процес фотосинтезу, що забезпечує максимальне нагромадження пластичних речовин та утворення генеративних органів.
 • -Препарат позитивно впливає на формування міцної кореневоі системи, завдяки чому поліпшується   живлення рослини та зростає її морозостійкість.
 • - При використанні Імпакту Т восени досягається довготривалий захист ріпаку від хвороб. Період захисної дії фунгіциду може сягати 18 тижнів та запобігає розвитку хвороб в найбільш критичний для рослини період.
 • - Фунгіцид слід вносити на стадії 4-6 справжніх лістків ріпаку

 
 
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ НА РІПАКУ НАВЕСНІ
Препарат прискорює процеси обміну речовин та фотосинтезу в рослині, швидко лікуєїї наявні хвороби, а також захищає від патогенів протягом тривалого часу. Важливоюрисою Імпакту Т є збільшення енергії гілкування рослин ріпаку.
 
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ ВОСЕНИ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІ
 Актуальним викликом для агрономів єшвидкий розвиток хвороб пшениці восінньо-зимовий період. Властивості Імпакту Т дають надійний захист посівів уцих складних непрогнозованих умовах, забезпечуючи:


 • Знищення та попередження найбільш важковикорінюваних хвороб пшениці (фузаріозів, септоріозів, іржастих, борошнистої роси тощо);
 • Внесений в міжряддя на початку кущіння,Імпакт Т, к.с. має унікальну здатність негайно вбиратися кореневою системоюпроростків і одразу розповсюджуватись по всіх тканинах рослини, захищаючи її віднайбільш небезпечних хвороб протягом усього періоду вегетації. Період захисної дії препарату може сягати 18 тижнів!

 
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ  Т У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ВЕГЕТАЦІЇ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІ


 • Подвійна дія на іржасті хвороби та фузаріоз колосу.
 • Використання перед цвітінням пшениці ефективно контролює хвороби колосу, що гарантує високий урожай зерна та посівні якості насіння.

 •  Підвищується імунітет рослин, що поліпшує їх стійкість до критичних температурта сприяє економній витраті вологи рослинами.
 •  Стримування процесу старіння - такзваний "зелений ефект". Наслідком цього є укріплення рослини і подовження фотосинтетичного періоду, що, в своючергу, призводить до збільшення врожаю упорівнянні з рослинами, що необроблялись.
 • Відмінна лікувальна та довготривалапрофілактична дія забезпечують потужний захист рослин від хвороб під часформування врожаю.
 •  

У всьому світі суміші триазолів поступовостають новим надійним стандартом у контролюванні захворювань пшениці через розвиток резистентності до стробілуринів у збудників борошнистої роси та септоріозу.
 

Переваги
 • найкраща ефективність препарату відзначається під час обприскування рослин в період активного росту за перших ознак прояву хвороб;
 • може використовуватись з іншими групами пестицидів, а також з рідкими листовими та водними розчинами сухих мінеральних добрив, які вносяться у рядки як листове та ґрунтове підживлення,за умови обов'язкового тестування суміші перед внесенням;
 • можливе засвоєння препарату рослинами через кореневу систему у випадку використання одночасно з крапельним зрошенням (іригація).

Інструкція до препарату Імпакт Т

пшениця озима

Об’єкт проти якого обробляється

борошниста роса, іржа, септоріоз, фузаріоз, піренофороз

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації


ріпак озимий, ріпак ярий

Об’єкт проти якого обробляється

альтернаріоз, циліндроспороз

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації


соя

Об’єкт проти якого обробляється

фузаріоз, аскохітоз

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації, в т.ч. авіаметодом


сорго

Об’єкт проти якого обробляється

гельмінтоспоріоз

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації