Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Instagram СуперАгронома.
Тепла зима не становить загрози для озимих на Дніпропетровщині — науковець
15 січня 2020, 17:00
Морозу на Дніпропетровщині поки не буде, кажуть синоптики. Проте аграрії заспокоюють тим, що аномально теплі зими корисні для сільського господарства.
Цього року в області засіяли озимими понад 600 тис. га. Це пшениця, жито, ячмінь та ріпак. Зернові наразі перебувають в гарному стані. Внаслідок теплої весни аграрії очікують навіть на рекордну кількість врожаю, передає 34.ua.
«Враховуючи те, що озима продовжує вегетацію, навіть пізні посіви, і посіви, які не зійшли восени, вони зійшли на сьогоднішній день. Якесь короткочасне зниження температури вже якогось негативного впливу не буде мати», — пояснив директор Інституту зернових культур Владислав Черчель.
Читайте також
Лише 1,4 мм опадів за тиждень: як погодні умови впливають на посіви Львівщини
Світове виробництво зернових скоротиться майже на 60 млн тонн — ФАО
Попри прохолодну весну озимі зернові зберегли високий потенціал урожайності — НААН
Стрімке зростання тарифів на воду робить зрошення на Дніпропетровщині економічно невиправданим
Матеріали до теми
