ГоловнаДобриваАзотніАміак водний технічний

Аміак водний технічний

Азотні

РОЗДРУКУВАТИ

(NH4OH)

Прозора або світло – жовта рідина з запахом аміаку. Масова частка загального азоту становить: в першому сорті 20,0%, в другому -18,0%. азот в добриві міститься в формах вільного аміаку (NH3 ) і гідроксиду амонію (NH4OH), де вміст вільного аміаку дещо більший ніж гідроксиду амонію. Добриво застосовується при основному, передпосівному, удобренні та для прикореневого підживлення рослин у всіх ґрунтово-кліматичних зонах України. При внесенні аміачної води на перших етапах проходить підлуговування ґрунту, що в деякій мірі дезінфікує його, зменшує чисельність ґрунтових мікроорганізмів та пригнічує розвиток хвороб. В подальшому під дією мікроорганізмів проходить процес нітрифікації та підкислення ґрунту (1ц нейтралізується 0,36ц СаСО3). Добриво зберігається в типових складських резервуарах, транспортується і вноситься спеціальними машинами, які призначені для рідких добрив. Об’ємна маса добрива становить 0,90-0,98 т/м3.

Норми добрива встановлюються за результатами агрохімічних аналізів ґрунту, біологічних особливостей культур та запланованого врожаю.

Азот в добриві міститься в формах вільного аміаку (NH3 ) і гідроксиду амонію (NH4OH), де вміст вільного аміаку дещо більший ніж гідроксиду амонію.

Аміак водний технічний

Купити добрива Аміак водний технічний можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Послуги внесення аміаку. Техніка для внесення:

трактори Case IN Steiger(400-500 к.с.) та Challenger МТ 685 (340 к.с.);

культиватори Great Plains Nutri-Pro, Case IH Nutri-Tiller та Blu-Jet Landrunner

ЦінаДоговірна

Зв'язатись

Умови

Ціна 3 850грн/т

Зв'язатись

Умови

Тільки оптом

ЦінаДоговірна

Зв'язатись

Умови

ЦінаДоговірна

Зв'язатись

УКРАГРОСЕРВІС 2000

Умови

Ціна 9 900грн/т

Зв'язатись

Умови

Ціна 12 800грн/т

Зв'язатись